FNP Fryslân
Ôfdielings - Tytsjerksteradiel

Tytsjerksteradiel

Webside:    tytsjerksteradiel.fnp.frl

Facebook:  facebook.com/fnptytsjerksteradiel

 

Namme: Plak: Tillefoan: E-post:
Wytske Baars (kontakt persoan) HURDEGARYP 0511-475347 wytske.baars@fnp.frl
       
Piet Reitsma (riedslid) OENTSJERK 058-2561073 piet.reitsma@fnp.frl
Freddy de Haan (riedslid)  BURGUM  06-23054108  freddy.de.haan@fnp.frl  
Alex Nijboer (riedslid)
SUMARREHEIDE
06-41389839 alex.nijboer@fnp.frl
Tjikke Krijgsman (riedslid)
GYTSJERK
06-22627492
tjikke.krijgsman@fnp.frl
Jan Pieter van der Velde (riedslid)
RYPTSJERK
06 49936707
jan-pieter.van.der.velde@fnp.frl
       
Rommert Dyk (wethâlder)
BURGUM
0511-462730 rommert.dyk@fnp.frl

Werom nei de kaart



FNP Fryslân Twitter
FNP Fryslân Facebook
FNP Fryslân Youtube
FNP Fryslân RSS Feed
FNP Fryslân Frysk
FNP Fryslân Nederlands
FNP Fryslân English
Wurd lid fan de FNP
Stypje de FNP
ANBI - Algemeen Nut Beogende Instelling